Proč si sjednávat havarijní pojištění online?

  • o 70% nižší cena díky úsporám nákladů na získání klienta oproti pobočce
  • online ceny havarijního pojištění u vybraných automobilů klesly až k hranici 1 000 Kč
  • výrazná úspora času, sjednání vám zabere 10 minut
  • vybíráte si mezi velkými pojišťovnami stejně jako venku
  • ve vteřině vidíte srovnání cen pojišťoven, na které byste si venku museli vyhradit spoustu času
  • uzavření havarijního pojištění bez nutnosti prohlídky v servisu
  • pro uzavření pojištění stačí vozidlo a jeho aktuální stav nafotit

Díky internetovým kalkulačkám už nemusíte obíhat pobočky pojišťoven k porovnání nabídek

Výhodná kalkulačka havarijního pojištění

Pojďme se podívat na jednotlivé výhody srovnání havárka online. První a velmi podstatnou výhodou je samozřejmě cena. Komu by se nelíbila až o 70% nižší cena havarijní pojistky oproti sjednání v kamenné pobočce? Ne pro všechny je samozřejmě cena tím hlavním. Nic ale nebrání srovnání pojišťoven podle ceny a vybrat si z těch levnějších podle jiného kritéria, kterému dáváte přednost. Určitě je zbytečné za srovnatelnou službu platit o tisíce víc.

Druhým podstatným argumentem pro využívání internetových kalkulaček je výrazná úspora času. Samozřejmě málokdo z nás dělá srovnatelnou službu, tedy jde si projít a porovnat nabídky všech pojišťoven osobně do jejich poboček. Většinou si vybereme z pár favoritů, které známe z reklam nebo od známých. Nebereme si dovolenou na oběhnutí všech. Tímto způsobem nám ale uniká například levnější konkurence, nebo ojedinělá nabídka, po které bychom jinak okamžitě sáhli.

Online sjednání bez servisní prohlídky

Dalším bonusem kalkulačky je sjednání havarijního pojištění online bez opuštění tepla domova. Běžné je dovézt auto na prohlídku do servisu, ale to vás opět bude stát nějaký čas. U nás úplně postačí svůj vůz nafotit. Na to dostanete konkrétní instrukce. Samozřejmě pokud se na to necítíte, sjednáme vám nafocení v nejbližší pobočce té pojišťovny, kterou jste si ve srovnávači vybrali.

Srovnávač havarijního pojištění je užitečný nástroj nezávislý na pojišťovnách. Nikdy nebude upřednostňovat jednu pojišťovnu před jinou. Ukáže vám seřazení podle ceny a zbytek je na vás. Funguje také jako prostředník, libovolnou pojišťovnu si můžete rovnou vybrat. O sjednání pojištění a komunikaci s pojišťovnou už bude postaráno. Služba internetové kalkulačky je zdarma a je vhodná nejen pro zaneprázdněné manažery, ale pro každého, kdo chce ušetřit čas, peníze a spoustu nervů při zařizování havarijního pojištění

Havarijní pojištění kalkulačka

Chcete-li se dozvědět víc o havarijním pojištění, je naše webová stránka určena právě vám. Získáte informace o tom, na co je určeno, kdy je vhodné si jej pořídit a naopak, kdy to výhodné není. Budete vědět, jaký je rozdíl mezi havarijním pojištěním a povinným ručením.

Ukážeme vám seznam pojišťoven a jejich slevy, či bonusy, které nabízí pro své zákazníky. Pro usnadnění hledání nejvhodnější pojišťovny je vám zde k dispozici také kalkulačka havarijního pojištění. To a další informace naleznete na této internetové stránce.

© Havarko